Ne tik užuolaidos?

3/26/2024

Nuo A iki Ž

Appensa Home žada Jūsų kelią nuo pirmos žinutės iki galutinio užuolaidų rezultato padaryti lengvu ir greitu. Registracija į nemokamą konsultaciją su dizainere trunka mažiau nei 1 minutę. Suderiname susitikimą, kurio metu atvažiavę į Jūsų objektą ar namus, išmatuojame langus, kartu išsirenkame audinius ir norimą langų tekstilę. Po susitikimo paskaičiuojame sąmatą ir pradedame gaminimą. Tuo tarpu, meistras Jūsų namuose sumontuoja bėgelius ar karnizus ir mes atvažiuojame į vietą, pakabiname užuolaidas, patikriname ar viskas atitinka ir kartu su Jumis pasidžiaugiame galutiniu rezultatu. Visą Jūsų kelionę kartu su Appensa Home, lydi dizainerė Kamilė.

Produktų įvairovė

Savo klientams mes siūlome ne tik užuolaidas. Jūsų langus galime papuošti ir romanetėmis, roletais ar žaliuzėmis. Tokiais atvejais, kai norisi sutaupyti kambario erdvę ar į patalpą įnešti išskirtinį akcentą, mūsų dizainerė gali pasiūlyti platų langų tekstilės pasirinkimą.

Montuojame ir kabiname

Jums nereikės rūpintis bėgeliais ar karnizais - tuo pasirūpins Appensa Home komanda. Mes siūlome įvairius mechanizmus, kurie bus tinkamai pritaikyti prie išskirtinių Jūsų lubų. Nesvarbu ar jos bus standartinės ar turinčios savų išskirtinumų, tokių kaip šlaitinis skliautas, įtempiamų lubų niša ar skirtingi lubų aukščiai, kurie persidengia bėgelio montavimo vietoje. Bet kokiam iškilusiam iššūkiui pažadame rasti sprendimą.